| Snaker a întrebat:

Am nevoie de niste ideei pentru descrierea unei camere de urgente a spitalul, in care trebuie sa incadrez cuvintele "bright lights"...Mentionez ca trebuie sa fie in engleza, dar poate fi si in romana. Funda:X

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...cum ar fi asa? i had and accident and when i arrived in the emergency room the bright lights blind me!

1 răspuns:
| terra2009 a răspuns:

Www.terralinguas.com

este un site unde iti poti improspata limba engleza, americana! este si optiunea de engleza britanica, dar situl este original american! nu ai nimic de pierdut, gratis si sunt mai multe limbi straine daca vrei sa inveti sau doar sa cauti anumite cuvinte