| Rusu_Amalia_2003 a întrebat:

Am nevoie de o parere sigura in legatura cu scaderea notei la purtare.O persoana din scoala mea a trimis niste poze nud in trecut si acum au fost facute publice de cativa colegi,pozele au ajuns la diriginta si directoare iar persoana risca scaderea notei la purtare. Exista o regula impotriva acestui lucru petrecut in afara scolii? Pana la urma ea este victima hartuirii si are nevoie de sprijin, nu de pedeapsa.Rog seriozitate

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Sa-ti trimiti pozele nud indiferent de varsta, nu este hartuire, este 100% prostie si prostia se plateste. Ce s-a intamplat dupa aceea, este alta poveste.

| skaterboi2002 a răspuns:

Nu ii Denisa Ratiu aia? s-o intamplat la mine