| Ichigo a întrebat:

Am o curiozitate, anul acesta oare o sa fie inghesuiala mare la facultati? Din cate stiu aprox. 330.000 de elevi s-au inscris pentru bac din care aprox 160.000 - 180.000 s-au prezentat doar, plus ca sigur iar jumatate din ei o sa il pice si cealalta jumatate o sa ia medii usor peste trecere, ramane atunci o mica parte care chiar vor avea medii mari...

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Eu nu mi-as face griji de 'inghesuiala de la facultati ', mai degraba ce vei face cu ele, presupunand ca le vei absolvi?!