| Curiosul999 a întrebat:

Am o curiozitate dacă Nadia Comăneci a fost prima persoana care a luat 10 curat și până atunci nu s-a mai luat vreun alt 10 atunci cum de profesori iau putut acorda 10?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Exercițiul a fost executat perfect. La gimnastică fiecare exercițiu pornește de la o anumită notă in jos - arbitrii (nu profesorii) depunctand orice greșeală. Nadia Comăneci nu a făcut nici o greșală.

4 răspunsuri:
| Batmanel a răspuns:

Daca nu s-a dat note de 10 pana atunci nu insemna ca nu exista nota 10. Doar nu merita nimeni nota 10.

| Curiosul999 explică (pentru gabicoo):

A deci a impresionat și pe arbitrii? Gen a fost ceva wow?

| Curiosul999 explică (pentru gabicoo):

I-a *

| ioana748 a răspuns:

Vezi in link pe scurt cum a fost,
https://www.mediafax.ro/......a-22014753