| ashley26pink a întrebat:

..cine are cont pe studentie?
As avea nevoie de ajutor! Daca este cineva care ma poate ajuta...am nevoie de un referat de acolo, dar am la schimb altul pe care il pot pune ca sa castig acel banut (un banut costa referatul de care am nevoie). numai ca eu nu am cont. ar putea cineva (sa facem schimd de id-uri, preferabil o fata big grin, sa ia referatul meu sa il puna si sa imi trimita apoi referatul de care am eu nevoie?
va rog foarte mult!
lasati-mi id-ul vostru intr-un mesaj privat...si vi-l dau si eu pe al meu...pa pa:*

1 răspuns:
| Dan a răspuns:

Fa un cont acolo si apoi, poti sa descarti ce vrei.Noroc!