| san82929392 a întrebat:

Am o intrebare, la bacul de la romana profesoara supraveghetoare mi-a luat lucrarea sa o semneze apoi mi-a pus-o pe banca altuia in fata colegei...mi se poate anula lucrarea din aceasta cauza? Sau sa se considere ca am dat de copiat? Lucrarea era scrisa si a fost pusa in fata colegei de catre supraveghetoare...

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu se consideră nimic. Nu tu ai făcut asta, ci profesoara. Așa că tu stai liniștit.

| ioana748 a răspuns:

Nu tu ai dat de copiat. Posibil profesoara.
Ciudata treaba,
Nu ai de ce ti face probleme.

| LisaJulie a răspuns:

Nu! Profesoara pe de alta parte poate fi trasa la răspundere

| Cipi1212 a răspuns:

De ce a dat-o colegei tale?