| catalin12312 a întrebat:

Am o intrebare, pentru liceu exista numai sectiune mate info pentru informatica nu exista si altele? Va rog raspunde-mi

4 răspunsuri:
| Pinkvanilla9 a răspuns:

Poți să mai formulezi încă o data întrebarea? Adică te referi daca exista mai multe tipuri de mate-info? Da exista mate-info bilingv intensiv (engleza sau franceza), dar la anumite licee pot fi și alte limbi.

| catalin12312 explică (pentru Pinkvanilla9):

Nu ma multe liceie care au la baza informatica dar nu au matematica asta voiam sa spun

| GebuIonut a răspuns:

Sfatul meu daca vrei sa inveti informatica mergi la ceva cursuri si foloseste you-tube in scoala chiar daca esti pe info-mate inveti un rahat... how to use the world yey. Mai bine iti alegi un proil de uman si + ca scapi mai easy la bac...

| catalin12312 explică:

Nu mai multe tipuri de informatica inafare de mate info adica alte
sectiuni