| danacatalina a întrebat:

Am o intrebare va rog sa ma ajutati, am dat examenul de bacalaureat anul acesta si am picat la matematica cu 2 in rest la romana geografie am avut peste 8, intrebarea mea este daca nu dau in sesiunea 2 anul acesta anul viitor in 2012 voi da la toate materiile inclusiv cea la care am picat adica romana matematica geografie plus competentele? va rog astept un raspuns urgent deoarece am rezervat un bilet de avion in perioada sesiunii a 2a si nu as vrea sa pierd nici banii.va multumesc

Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Si eu tot asa am patit am luat la romana 9 si la biologie 8...la mate 3laughing (prapadita de mine)...anul trecut! poti da bacul cand vrei u si peste 5 ani dar trebuie sa platesti o taxa(max200ron) si dai la materia la care ai picat, daca vrei tu poti da si la toate!

3 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Scoala ar trebui sa primeze.

| danacatalina explică:

Consider scoala importanta dar parintii nusi permit sa imi plateasca iat bilet de vaion pentru a munci in strainatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa citesti regulementu privind organzarea si desfasurarea examenului de bacalaoreat pentru anul 2011, pentru ca suntconvins ca trebuie sa existe asa ceva