| anamaria11184 a întrebat:

Am o nelamurire...As putea sa ma duc la olimpiada de spaniola daca nu fac aceasta materie la scoala?

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Daca in scoala ta se face limba spaniola poti: vorbesti cu profa si ea te trimite(daca esti buna); daca nu ma tem ca nu poti: trebuie sa fi sustinut de un profesor pentru a putea participa la o olimpiada!

| anamaria11184 explică (pentru luiza):

Nu se face sponiola in liceul meu...

| luiza a răspuns:

Asta e! nu poti participa fara sustinerea unui profesor, care sa te inscrie pe listele de participare!

| Seraph_3236 a răspuns:

Poti! Asa am facut eu cu informatica... Insa, cum a zis si altcineva, trebuie sa te sustina un profesor happy