| elenuyzy a întrebat:

Am o nelamurire si nu stiu pe cine sa intreb. la facultate se pun note ca la liceu sau notele sunt cele din timpul examenelor/sesiunilor? cate examene sunt pe an? se dau la sfarsitul fiecarui semestru, ca niste teze? si cel mai important, se pun note la educatie fizica? ce fel de exercitii se fac, ca la liceu?

1 răspuns:
| RobyTaBoss a răspuns:

Da la facultate se pun notele din timpul examenelor si sesiunilor..se dau examene la fiecare sfarsit de an (ca niste teze).si se pun notele la educatie fizica.da se fac ca la liceu exercitiile dar poate mai sunt niste exerciti mai noi de la ei. sper ca te-am ajutat si cami dai funditahappy:*