| AndreeaMaria5627 a întrebat:

Am o prb 1X2x3X... X43X44=?

5 răspunsuri:
| shorty93 a răspuns:

Prin Teorema lui Gaus laughing daca ti-a dat asemenea exercitiu inseamna ca ai facut si la clasa asa ca nu fa pe proasta si citeste teoria si aplic-o!

| Paulikk112 a răspuns:

Pune ma mana si invata laughing crezi ca o sa-ti raspunda cineva du-te la cineva sa te ajute ^^

P.S: mi-e lene sa il fac k te-as ajuta deabaea am vebit d l o inspectie si is ff obosit

| AndreeaMaria5627 explică:

Nu am mai facut prb asa ca a zis profa de mate ca numai cine vrea o face si am vrut sa vad daca se potrivesc raspunsurile voastre cu ale mele dar na mersi oricum

| RaduCata a răspuns:

Incearca sa o rezolvi! in cateva ore va merge! scuze ca nu iti raspund cu un numar dar nu pot sa o rezolv dar iti dau calculator online http://calculator.pro/

| 1mist3r a răspuns:

Dc trebuie sa iti facem noi temele? de asta' s-au inventat temele? Sunt foarte importantewinking pentru ca sunt un fel de aplicatii facute acasa.Profu nu are timp intr-o ora sa predea si sa faca aplicatii...de asta sunt date si temewinking