| mary4567 a întrebat:

Am o problema destul de mare. trec clasa a9a si nu stiu engleza, nici macar bazele iar la liceu va trebui sa dau teza la engleza. vreau cat mai multe sfaturi. fundita

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Ar fi bine ca pe timpul vacantei sa faci engleza cu un meditator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie ca si tine...cred ca sol cea mai buna est sa ne apucam de invatat si ceva meditatii o sa fie nevoie

| Sayoko a răspuns:

Apuca`te de invatat engleza si fa meditatie cu un profesor/oara foarte buna

| cristizor a răspuns:

Stai linistita... acum nu stiu la ce liceu esti ce pretentii ai de la notele tale dar in majoritatea liceelor tezele sunt usoare se poate copia din cate stiu happy

| Kyky31 a răspuns:

In generala ce limba straina ai facut? daca optezi pentru asta nu-i problema,orice se invata,cu cateva meditatii si atentie la orele de curs va fi ok, pentru ca orice in acest deceniu se pricepe la engleza, macar de balta! happybafta pup