| LucianChimie a întrebat:

Am o problema.Nu ma pricep deloc la imprimante...Am renincarcat tusurile cu cerneala,dar imprimanta nu le recunoaste...si imi trebuie pentru un proiect. Ce pot sa fac? Am scos-o din priza si am bagat-o din nou...nimic. Imi tot zice sa apas pe restart,dar nu are buton de restart. Imprimanta este de tip CANON MP250... Va rog ajutati-ma(funda)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cartusele au un cip si ala trebuie resetat.Cauta pe google un tutorial cum sa resetezi cip-ul pentru imprimanta ta