| Bianca500 a întrebat:

Am o profesoara foarte rea nu este corecta urla si multe altele si fiica ei e in clasa cu noi o apara si protejeaza tot timpul toti copiii sunt revoltati in afara de fiica ei.Ce sa facem?

4 răspunsuri:
| Brieezer a răspuns:

Daca profesoara este asa cum spui tu, o puteti reclama conducerii scolii sau parintii pot discuta despre asta la sedinta.Am avut si eu o profesoara de genul acesta si am fost la director si s-a rezolvat. happy

| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti sa le ceri sfatul parintilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Puteti sa ii spuneti directorului scolii sa o de-a afara din invatamant... vorbiti cu parintii sa mearga toti la scoala si sa ii spuna in față... puteti sa o reclamati chiar si la politie...
Mergeti cu telu la scoala si filmati-o in timp ce urla pe voi...dar sa nu stie ca aveti telu...
Si atunci o sa aveti dovezi ca...
Sper sa se rezolve totul!
O zi buna!

| Radu284 a răspuns:

Daca este asa cum zici tu, si e total abuziva, iar voi sunteti elevi model, ii poti zice:
Auzi fa, jegoasa-o ce esti, comporta-te in falusul meu adecvat ca sa mor eu daca nu-ti fac reclamatie la inspectorat! Si te si fac vedeta pe youtube!