| FuckOff_4830 a întrebat:

Am observat ca lumea priveste contestatiile precum un subiect tabu. Voi ce parere aveti despre contestatii la evaluarea nationala? se face media intre cele 2 note primite inaintea contestatii si dupa sau se ia ca nota finala cea de'a 2 nota dupa contestatie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nota dupa contestatie

| yoonny a răspuns:

Ai pus predicativa?

| missmine a răspuns:

Nu. se ia in considerare nota finala:cea de-a doua nota! prima nu mai conteaza! daca vrei sa faci contestatie iti asumi si riscul ca dupa (poate) iti va scadea nota! FUNDA, te rog!