| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca multe persoane au o parere negativa despre cursurile online si vad doar partea goala a paharului.

Hai sa scriem fiecare avantajele cursurilor online, partile pozitive, ce ziceti? As incepe eu, dar va las pe voi primii si daca omite cineva ceva, completez eu la final.

Start

happy

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Ca nu mai ești obligat sa suporți toți colegii retardați și nu mai ai cum sa fii agresat verbal sau fizic.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am tigaia langa mine.

| Roberrt21 a răspuns:

Păi, nu mai trebuie sa mergi la scoala(ceea ce e bine pentru cei ce fac naveta), nu mai trebuie sa suporți pe toată lumea din scoala, si e bine pentru cei de la facultate care mai si lucreaza

| margaretachilotiincur a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi dimineata, sa ti faci ghiozdanul si sa mergi la scoala. poti manca oricand