| anonim_4396 a întrebat:

Am pierdut codul prin care trebuia sa îmi aflu rezultatele de la evaluarea națională.
Se mai poate face ceva? Mi s-a zis că nu îmi mai pot afla nota pentru că, codul era unic.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi repede la secretariatul scolii (cu "buletinul"! ) si cere-ti din nou codul!

| sierra1 a răspuns:

Codul e unic, adevărat (ca CNP-ul) du-te la școală și cere-l

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naspa cu codurile astea. E misto ca notele raman private, si nu mai pot toate cunostintele sa te caute pe net sa vada cat ai luat. Dar daca pierzi codul nici tu nu mai vezi vreodata cat ai luat... laughing
Intereseaza-te daca te poti inscrie la liceu fara nota de la capacitate. Daca nu poti, da capacitatea din nou la anul, sau acum in sesiunea a2a daca te primeste.

| Nebuna3459 a răspuns:

Păi cum l-ai pierdut?