| andre3a92 a întrebat:

Am si eu o curiozitate pentru cei care dau bacul, la voi in liceu s-au instalat camere de luat vederi in fiecare clasa?thinking

8 răspunsuri:
| StartingANewLife a răspuns:

Si eu vreau sa vad raspunsurile la intrebarea asta. la noi s-a spus ca se aduc 100% si se monteaza pana vineri (arges). dar mai stiu sigur un liceu tot de aici unde s-au instalat deja... ce nu inteleg eu e ca am auzit din barfe ca unele licee pun camere video, altele web... dupa buget. laughing eu zic ca e totusi o diferenta.

| StartingANewLife a răspuns:

Mdap. pana la urma s-au pus azi si la noi :p

| Dennys1521 a răspuns:

La unele scoli.au taiat curentul in timpul bacului
si nu au functionat camerele
si sa copiat pe rupte

| Ovilacul a răspuns:

La mine la liceu ( in resita ) s-a pus. Si mi se pare o prostie. In primul rand scoala e o institutie publica si punandu-ti camere in clase ti se incalca dreptul la intimitate. Daca era liceu privat era alta treaba. In al doilea rand nu mi se pare corect ca in unele judete sa se puna iar in altele sa nu se puna.
Traim intr-o tara condusa de imbecili cu IQ sub nivelul marii.

| andre3a92 explică:

Eram pur si simplu curioasa, lemonshuletongue

| andre3a92 explică:

Nu copiatul era subiectul, doar ca Funerariul, cum imi place mie sa ii spun, e un tembel care nu stie ce sa faca sa para mai destept si mai interesant.dk anul trecut rata promovabilitatii a fost cea mai scazuta din ultimii 10 ani,sa vezi acum ce o sa fielaughing nu ca mi-ar fi parut rau dk puteam sa copiez. oriqm,o sa vdeti, o sa fie atatia care o sa copieze si cu camere si fara ele, pentru ca asta e o prostie.si va dati seama ce camere, adica abia se poate vedea pe ele ca e o sala de clasahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.si care ar fi problema andre?

| gogosaru2001 a răspuns:

S-au pus