| maria76c5 a întrebat:

Am 14 ani si sunt in clasa a 8a la CN Emil Racovita din Iasi. Am obtinut dea lungul anilor rezultate bune la scoala si la o multime de concursuri de mate. Daca ati sti pe cineva interesat sa meditez un copil din clasele primare care nu se descurca bine la mate. Cred ca m-as descurca foarte bine pentru. ca am rabdare si el/ea ar putea fi deschis si sa imi zica ce nu intelege.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu-i o idee buna.
Cautati un alt job!big grin

| gigiro a răspuns:

Ideea este geniala, pacat ca nu te pot ajuta. Cel mai bine ar fi sa incerci in vecini, poti sa faci si mici anunturi de mana. In general, parintii cauta odraslelor lor care nu invata, profesori cu renume, cu titluri cu reusite, care-i papa de bani. Tu spune-le o chestie de genul'prima saptamana nu se socoteste la plata', ganditi-va ca eu sunt mai apropiata de varsta copilului dvs.