| Serban95 a întrebat:

Am si eu o intrebare? Am doi ani de Real, Mate-Info. Daca m-as muta pe un profil economic,la bac cand l-as lua, s-ar mai preciza ca am facut si doi ani de real? happy Sau indiferent pe ce alt profil

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Banuiesc ca te referi daca se va specifica faptul ca ai facut doi ani la mate-info pe diploma de bac si raspunsul e nu. Pe diploma se scrie profilul terminat, mai exact cel din clasa a 12-a care a "decis" si materiile la care ai dat examenul