| ionutzxpk2 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am inteles ca la Profesionala este bine...
Adica, se da 6 milioane pe luna sau nu stiu stiu ca se da bani multi..Se zvoneste ca se da 250 de zii si cand incepe vacanta o luna jumate mergem la liceu si nu stiu ce facem.
Sunt inca la inceput, astept pareri sau sfaturi.

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Sincer nu am auzit asemenea lucruri. Eventual sa participi la vreo activitate in afara programului scolar. La scolile de arte si meserii poti sa te duci la munca, scoala avand un contract de colaborare cu o firma/e care va plateste pentru munca prestata ca niste ucenici.