| alexRE a întrebat:

Am si eu o intrebare azi am dat competentele la romana si am scris pe o ciorna ideile care urmau sa le spun in fata comisiei...asa.
Intrebarea este ce face cu ciorna aia? Mai are vreo importanta? Am cam taiat pe ea cuvinte de pe ea...

Răspuns Câştigător
| Christina a răspuns:

E doar pentru a demonstra ca te-ai prezentat la examen, asa a zis profa de romana. Nu citeste nimeni ciorna ta, doar in cazul in care sunt nelamuriribig grin

6 răspunsuri:
| filiblox a răspuns:

Nu mai are nicio importanta.

| ana4antonyo a răspuns:

Ciorna trebuie pusa in fata comisiei, ca sa nu ajunga la alti colegi cu care ai dat examenul, altfel ei sa nu poata copia de la tine.Deci ciorna nu are nici o importanta.Esentialul este hartia pe care ai scris tu, cu numele tau si semnaturile profesorilor supraveghetori.Bafta multa in continuare, sa iei numai 10! tongue

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Dude, eu pe ciorne desenez si scriu tot felul de bazaconii, daca ar citi cineva ar avea nevoie de cateva sedinte la psihiatru. O sa adune toate ciornele si le dau la reciclathappy

mira
| mira a răspuns:

Ciorna este inca o dovada in plus ca te-ai prezentat la examen.Nu se citeste de comisie decat daca apare vreo reclamatie ca ai fost promovata fara sa te prezinti.

| danutsa93 a răspuns:

Nu te supara ca te intreb ce ti-a picaatbig grin?

Răspuns utilizator avertizat