| Alin_8255 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce liceu trebuie sa urmez pentru a iesi manager?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Niciun liceu nu scolarizeaza manageri.Pentru asa ceva este necesara facultatea de management. Poti urma insa un liceu economic pentru o initiere.

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este obligatoriu sa urmezi un anumit profil de liceu, poti merge la facultatea de management de la orice profil, dar ar fi bine sa urmezi un profil economic, te-ar ajuta la facultate. Numai bine!

| Floreenofficial a răspuns:

Orice liceu.intrebarea corecta este :ce facultate?probabil cea de management.dar totusi,manager unde?

| Floreenofficial a răspuns:

Orice liceu.intrebarea corecta este :ce facultate? probabil cea de management. dar totusi, manager unde?

| Mmarryy a răspuns:

Un liceu cu profil economic.

| Mmarryy a răspuns:

Un liceu cu profil economic.

| fif2002 a răspuns:

Liceul trebuie sa fie in domeniul in care vrei sa fii maneger dar nu e important, dupa terminarea liceului trebuie sa urmezi facultatea de management

| oannah a răspuns:

Nu conteaza liceul, ca nu te faci manager cu liceul. dar te poate ajuta unul cu profil economic. important e sa faci facultatea de economiebig grin. urmeaza un liceu cu profil economic pentru ati da seama daca ti-ar place sa faci o astfel de faculta. daca nu te poti razgandihappy. baftahappy

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Profil economic sau realwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un liceu cu profil economic sau real este bun. Fundita? Mersi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu, nu iesi manager de la nici un liceu ci de la facultatea de management! De la liceu economic iesi Tehnician in activitati economice. Tocmai am absolvit un colegiu economic, deci crede-ma, stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu, de la liceu economic iesi Tehnician in activitati economice, de la facultatea de management iesi manager, unde ai vazut tu manager cu studii medii?raised eyebrows