| DeliaaaMary a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin
Am intrat la liceu la un profil cu intesiv engleza nu stiam ca intensivul se da stiam doar ca fac multe ore de engleaza, dar cand am fost sa ma inscriu mi s-a zis ca trebuie sa dau un test pentru ca am intensiv engleza
Intrebarea este daca iau sub 5 ce se intampla?

Eu am depus dosarul de inscriere, tot.

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Nu trebuie sa dai nici un test la intensiv, la bilingv se da. Dar daca trebuie sa dai un test atunci nu iti face griji ca il vei lua cu siguranta.Succes

3 răspunsuri:
| Bianca18 a răspuns:

Si eu am intrat la un profil cu engleza intensiv si nu trebuie sa dau nimic. Stai linistita, totusi, cum sa iei sub 5? Nu te stresa de acum cu asta.

| Iulika96 a răspuns:

Eu stiu ca se da un examen si la intensiv engleza si la bilingv engleza. un prieten de-al meu a intrat anul acesta in clasa a 9a la intensiv engleza si a trebuit sa dea un examen.despre biling presupun ca si acolo se va da unul. oricum succes la examen.

| Alin-Dragos a răspuns:

Nu ai luat bilingvu si nu te baga pe profil