| mada001 a întrebat:

Daca doresti sa devii educatoare trebuie neaparat sa ai voce?big grin

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Eu sunt educatoare in devenire blushing, sau cel putin sunt la un profil la care facem practica in gradinita happy. Nu trebuie neaparat sa ai o "voce de Shakira" dar sa nu se sperie copii cand canti, totusihee hee.

| mada001 explică (pentru TraficDeMentosane):

big grin Pai eu nu am voce...adica..nu obisnuiesc sa cant...big grin, dar imi plac copilasii enorm!:Xbig grin

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru mada001):

Oricine are voce, doar ca nu fiecare voce suna le fel de bine thinking Daca vrei sa fi educatoare, ar trebui sa incerci sa canti in fata unei persoane care se pricepe, ea iti va stune daca ai o voce potrivita sau nu!
Succes!

10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mi se pare normal. Păi, cum vrei să le cânti... "În pădurea cu alune/ aveau casă trei pitici"
Ah, ce dulci sunt copilașii! Cum ai putea sa nu le cânti? Ce-ai vrea sa-i inveti? Sa bată cu ciocanul?

| yasser25 a răspuns:

Nu.

| mada001 explică (pentru yasser25):

Aha.Si..nu te supara, stii cumva care ar fi salariul unei educatoare?big grin

| Rockerul23 a răspuns (pentru mada001):

Nu este foarte mare, cred ca in jur de 1500 lei/luna.

| mada001 explică (pentru Rockerul23):

Hei,multumescc:*

| yasser25 a răspuns:

Mmmda, sincer, nu e cine stie ce! o fosta amica a fost educatoare si in principiu stiu despre ce este vorba!

| mada001 explică (pentru yasser25):

Multumessc!:* ai putea`o intreba cate cv? sau nu stiu?big grin:*

| yasser25 a răspuns:

Da, sigur ce anume te intereseaza mai exact? lasa mi daca doresti un id de messenger pentru ca nu prea intru pe aici si mai discutam pe tema asta daca doresti, o seara buna!