| Alex Ionescu a întrebat:

Am si eu o intrebare despre bacalaureat. Am auzit ca in anii precedenti se aflau subiectele cu 2-3 zile inainte de examen. Stie cineva ceva de subiectele,, canditate" pentru anul acesta? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Aflarea subiectelor este o problema ceva mai veche.Intre timp s-au luat masuri de securizare a subiectelor si exista si acea tragere la sorti televizata.Se extrage un numar care corespunde unui subiect.

| andre999 a răspuns:

Sa-ti fie rusine ca pui o astfel te intrebare, din cauza hotilor si mincinosilor ca tine nu au loc aia cu adevar destepti in facultati. De aia a ajuns tara asta asa din cauza ta si acelor ca tine. Rusine. Du-te si fura in continuare ca doar asta sti.

| rebeca a răspuns:

Astea sunt zvonuri aiurea.Nu te baza pe ce auzi legat de asta ca nu e adevarat. O sa va pice un subiect din cele aparute pe site-ul ministerului, banuiesc ca mai apar si acum...alea 100 sau cate sunt.Atat.