| Dumitraschescu_Antonio_ a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Colegiul National Zinca Golescu din Pitesti, care a fost ultima medie a elevilor de la clasele a 10 a de filologie si stiinte sociale, vreau sa ma transfer in vacanta de Paște, a-s dori neaparat sa ma transfer anul asta si orice informatie imi este de folos.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa te transferi in vacanta de Paste, fiindca transferurile sunt posibile NUMAI la inceput de an scolar, asa cum se stipuleaza in lege de catre Ministerul Educatiei si Invatamantului

| Dumitraschescu_Antonio_ explică (pentru Violleta2022):

Poti sa te transferi in vacante, nu conteaza ca e la inceputul sa sfarsitul anului scolar, nu asta voiamm sa aflu