| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru toti cei care stau in bucuresti si termina clasa a 8-a! Cine se duce la liceul Eugen Lovinescu sau la Petru Maior sau la Iuliu Maniu dupa ce termina a 8-a? Dar vreau respunsuri sincere!

3 răspunsuri:
| Gabrielle a răspuns:

Eu ma duc in Eugen Lovinescu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Cred ca acolo ajungi mai mult de nevoie decât de voie!
Dacă eşti înainte de examene, poate ai nevoie de puţin ajutor. Dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| hcr a răspuns:

Pentru a putea intra in Lovinescu ( la bilingv portugheza ca la restul profilelor sunt medii mult mai mari) media minima este 7, 90 pe aici, deci nu prea ai cum sa compari Lovinescu cu Maior sau Maniu.