| Shattergrim54 a întrebat:

Am susținut examene de diferențe ieri și astăzi. (Au fost o formalitate și m-au lăsat să scriu din carte), există vreo șansă să mă sune peste o zi două să mă anunțe dacă mi s-a finalizat transferul, sau să discute notele, ceva?

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Considera transferul finalizat.
Ai trecut cu briohappy

| ioana748 a răspuns (pentru ioana748):

Multumesc pentru funda,
Daca nu te suna, poti suna tu vineri la secretariat sau mergi pana acolo sa te interesezi.
Oricum afli luni in ce clasa esti.
Bafta,

| Shattergrim54 explică (pentru ioana748):

Mulțumesc! ❤️‍?

| ioana748 a răspuns (pentru Shattergrim54):

❤️

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce considera profesorii, ca de te-au vazut cum copiai din caret, te pot condera picat.
Ori depinde ce spaga le-a dat taica-tu...

| Shattergrim54 explică (pentru Violleta2022):

Profesorii ne-au dau manualele să copiem și ei au zis clar că e doar o formalitate. Și eu am întrebat altceva!