| Popa_Lavinia_1994 a întrebat:

Am terminat cei 3 ani de facultate, dar nu am promovat toate examenele, iar secretara mi-a spus ca as putea sa ma reinmatriculez. Poate cineva sa îmi spuna ce inseamna mai exact asta? Trebuie sa frecventez din nou cursurile sau pot merge doar la examenele restante?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Inmatriculare inseamna inscriere.
Probabil iti vor accepta doar diferentele de examene pe care nu le-ai dat.
E decizia rectoratului precum si a profesorilor in cauza.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Cum fiecare "casa" (a se citi universitate!) are reguli proprii ("chestii" de autonomie universitara!) raspunsul cel mai pertinent il vei obtine chiar de la secretara facultatii.