| Eugenia19 a întrebat:

Am terminat clasa XII si sincer idee ce facultate sa urmez...mentionez ca sunt profil real...cine imi poate recomanda o facultate de succes in care as putea intra la buget cu media de la bac 8, 75.

3 răspunsuri:
| Ph0enix a răspuns:

Ce specializare ai avut? Pentru ca daca ai avut mate-info, poti merge la Bucuresti, ASE - Cibernetica si cred ca poti sa intri cu media ta. happy

| Elvina a răspuns:

Nu prea ai sanse la buget. Poti incerca ceva din domeniul informaticii, la biologie. Bafta!

| Eugenia19 explică:

Da am avut specializarea mate-info.