| MadutzaB a întrebat:

Am teza azi la economie si sincer nu am reusit sa acaparez toata materia mai ales ca unele probleme nu stiu sa le rezolv.Am o profa foarte exigenta care e cu ochii pe noi mereu.Pe langa asta stau si in a doua banca la margine.Cum as putea copia, avand in vedere ca nu am voie cu telefonul.

Răspuns Câştigător
| Angelofdemon a răspuns:

Pui foaia cu copiutsa sub foaia de test.si daca o vde spui e ciorna sau sub tine unde stai in bancahappy.si scrii cei mai important si crezi ca va da.happy
succes la copiathee heetongue

1 răspuns:
| Lexus28 a răspuns:

Ia-ti ciorapi culoarea piciorului si lipeste-ti copiutele pe picior sub ciorapi, dar mai sus putin ca in caz de suspecteaza ceva profa nu o sa te puna sa iti ridica fusta pana-n slavi. Tragi ciorapii pe tine, bagi o fusta si mult tupeu si gata teza laughing