| Tudorica27 a întrebat:

Am trecut acum a 9-a și am ales mate info bilingv engleză, dar am început să regret când am ajuns la liceu și mi-au zis ca am doar 4 ore de mate. Cat de multa matematica se face la bilingv? Ar trebui sa ma transfer la intensiv info daca imi doresc mate?

2 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Dacă chiar vrei mai multa matematica te transferi la bilingv

| andreispeed250 a răspuns:

Am fost la intensiv info si faceam 5 ore de mate.Nu e mare diferenta, materia e aceiasi oricum.