| andreiiiiii a întrebat:

Am un blog. nu foarte reusit, e la inceput. ceea ce vreau sa va intreb este daca la blog pot pune o chestie care sa arate de cati oameni a vizionat? ceva gen. : accesari: 15212 pot face asta? daca da cum?

6 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Da, se poate cum.
Sunt fel de fel de site-uri.
http://www.ewebsitecounter.com/
Bafta!

| problematic a răspuns:

Salut. Aceasta optiune este demodata. Presupun ca vrei un sistem de analiza a traficului (cati oameni au intrat, cand, de unde si cat timp au stat).
Spune-mi adresa blogului si te pot ajuta eu.
Trimite-mi un PM. (private message).

Numai bine.

| Onutzyk a răspuns:

Trebuia sa specificii unde e facut blogul. Daca e facut in Blogger, dai la design [scrie undeva sus], apoi iti vor aparea niste chenare in care scrie "adugare obiect de gadget" dai click, si selectezi "afisari de pagina".

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Dacă ai cont pe blogspot, te pot ajuta. Mergi la "Design", dai "Adăugaţi un obiect gadget" şi pe pagina deschisă vei găsi "Statisticele blogului". Îl adaugi şi el va începe să contorizeze vizitele. Dacă nu este pe blogspot, am găsit un script pentru "visitor counter": http://www.javascriptkit.com/script/script2/counter.shtml
Numai bine!
Pumpkin Pie

| andreiiiiii explică:

E facut in wordpress