| temani2008 a întrebat:

Am un penar nou si e alb simplu
Cum il pot personaliza?

2 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Deseneaza/scrie pe el chestii dragute. Daca e din plastic poti lipi abtipilduri, iar daca e textil si are fermoar ai noroc, iti poti pune insigne sau brelocuri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ia niste markere si apuca-te de desenat. Poti desena smiley-uri sau orice altceva.happy
Iti poti scrie numele pe el, personalizand fiecare litera.hee hee
Cauta insigne micute si aseaza-le artistic pe suprafata penarului.
De fermoar poti sa legi un breloc micut cumparat sau facut de tine.happy

Succes!:*