| temani2008 a întrebat:

Am un stilou care avea model hannah montana dar pentru ca nu imi placea l-am razuit si acum pot dar nu stiu ce sa scriu pe el sau ce model sa fac si ce sa folosesc
OJA? PIXURI? CARIOCI?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Daca ai oja de mai multe culori poti face niste modele foarte frumoase. Uite cateva pixuri ''rasucite'':

http://www.fungift.ro/magazin-online-cadouri/Pix-rasucit-p-16212-c-0-p.html

Si eu fac multe cu oja imi vopsesc totfelul de chestii prin casa! Chiar acum 3 zile am facut rost de niste cuburi din lemn si l-am rugat pe tati sa dea niste gauri in ele cu bormasina le-am vopsit si acum le folosesc ca obiect de birou imi pun in ele creioanele(in acele gauri)

| Dove a răspuns:

Fa si tu rost de un abtipild care iti place poate stiu si eu cu un super erou si pune-l pe pix.

| Arctic a răspuns:

Ai razuit-o pe hannah:O
Admiratia mea! E o drogata si nu mai intru in detalii...