| Kys2000 a întrebat:

Am varsat un pahar cu apa si a cazut si pe un prelungitor, apa este doar pe cablu nu am verificat daca si in gauri pentru ca mi-a fost frica sa scot cablul si sa il bag iar. Cat dureaza pana se evapora toata apa si nu mai ramane nici un strop?

4 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Încearcă după o oră.

| KovacsB a răspuns:

Atunci eu cand sudez pe ploaie si am prelungitor de 25m ce ar trebui sa fac daca voi va panicati pentru cateva picaturi?

Răspuns utilizator avertizat
| computerworm412 a răspuns:

Scoate prelungitorul din priza si pune-l la soare cateva ore, se va evapora apa sigur, chiar si din gauri.