| anonim_4396 a întrebat:

Am vreo 2 agende groase la fel si caiete si nu stiu ce sa fac cu ele in afara de jurnal sau oracol.Stiti voi?

6 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Aprinde focul cu ele! nu-i pacat sa le arunci?

| parishiltonbia a răspuns:

Poti sa-ti faci un jurnal de moda, in care sa scrii diverse lucruri, ca haine si combinatii, tinute pentru diverse siluete, cum sa porti pantofii si poti sa faci desene cu hainele tale si combinatii in care crezi ca se potrivesc. Sau poti sa faci un caiet de design, in care sa desenezi diverse tinute pentru fiecare pagina. Sau poti sa iti faci un caiet de citate in care sa scrii cele mai dragute idei care iti trec prin minte, sau citate de la diverse persoane care iti plac. Spor!

| MrKid a răspuns:

Cu unu un caiet de teste si cu celalalt un fel de album. Funda?happy

| monicutsa43 a răspuns:

Caiet de amintiri.(le dai colegilor sa.ti faca diferite amintiri, si le pastrezi.)

| mihaela2808 a răspuns (pentru monicutsa43):

E ca un oracol si am,nu stiu mi-as dori altceva,imi place mult sa desenez, sa compun, chestii din astea vreau sa fie facut de mine.

| monicutsa43 a răspuns (pentru mihaela2808):

Pai vezii. de ce nu faci ceea ce ai zis tu... Uite de exemplu` fratele meu are un talent foarte mare la desen, si are un caiet numai cu portrete si diferite desene(cam ciudatelaughing asa mii se par mie).Sau de ce nu-ti folosesti imaginatia pentru a face diferite compuneri pe baza unor chestii reale, asa cum sunt facute multe melodii hip-hop. Sper sa-ti fie de folos ceea ce ti-am scris.