| OLECH a întrebat:

Anul acesta la proba de matematica s-au dat subiecte cu dificultate in functie de liceul/profilul in care au fost elevii? Am vazut la rezultatele unor licee: "MATE-INFO" si la altele "MATE-TEHN"
Ma lamureste si pe mine cineva?

2 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Subiectele difera la mate-info fata de celelalte profile.Eu sunt la liceu tehnologic fac m2 cei de la liceu real la mate-info fac m1(cea mai grea matematica) deci si subiectele sunt in functie de tipul de dificultate a matematici studiate.La mate-tehn e mult mai usor.