| LanaLudescher a întrebat:

Are cineva rezultatele la etapa pe municipiu a olimpiadei de chimie 2014(sectorele in care se afla ICHB-ul,Sava i Vianu), va rog? nu sunt pe olimpiade.ro...sau dacă puteți face rost de ele...

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Rezultatele respective NU au fost publicate pe net, dar, ar TREBUI să le găseşti publicate pe pagina centrelor ( şcolilor ) în care s-a organizat olimpiada...

Eu nu am găsit decât rezultatele dintr-un singur centru - vezi linkul :
http://cnmv.ro/olimpiada-de-chimie-faza-pe-sector-2014-rezultate/

Toate cele bune.

| ElenaSA a răspuns:

Da, nu sunt afisate.De regula rezultatele le stie profesorul pe care il ai la Chimie sau sunt afisate la scoala unde s-a tinut olimpiada.