| Zuzo a întrebat:

Are Detrical vitamina D, 1000 UI calorii?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

M-am uitat pe prospecte online si nu am gasit, insa am gasit ca exista si de 2000 UI si mai mult, faptul ca tu ai spus de 1000 UI fie esti mic de ani si iei 1 pe zi fie adult si iei 2 pe zi desi exista cum spuneam varianta cu 2000 UI si se poate lua 1 pe zi.
Cat despre calorii daca are este ceva insignifiant, despre care sa nu-ti faci griji!
Daca nu ma crezi poti intreba farmacistul!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba la farmacie ai gresit locul noi nu suntem medici sau farmaciști