| SaMyNiCe a întrebat:

Are dreptul vreun profesor sa nu ma primeasca sa dau Bacu'l? Cu alte cuvinte sa ma scoata din Bac?

Răspuns Câştigător
| Petrust a răspuns:

Da, daca ai vreo nuta negativa la unul dintre obiectele la care ai BAC-ul.Asa ca invata!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai absolvit cl. a XII-a este obligatoriu sa te primeasca.
Te pot da afara doar daca te prind copiind si numai cei din comisia de bacalaureat, supraveghetorii si cei care-i controleaza.

| CălinPL a răspuns:

Nu cred nu am mai auzit asa ceva happy

| SaMyNiCe explică:

Asa stiam si eu ca daca i-au o not mica ar avea dreptul sa nu ma primeasca in Bac, insa sper sa fie doar asta nu alt motiv cum ar fi ca nu crede ca as lua Bacu!