| Fif a întrebat:

Are rost sa ma transfer de la stiinte sociale la mate-info bilingv?
Sunt clasa a X-a si sincer nu consider ca locul meu este la stiinte sociale, am luat examenul de bilingv dar desi in gimnaziu imi placea matematica acum nu stiu daca am sa ma descurc tinand cont de faptul ca 2 ani de zile nu am prea avut tangente cu aceasta.sad

Răspuns Câştigător
| FlaviusDaniel a răspuns:

In clasa a IX-a si a X-a s-a invatat multa matematica. Si intr-a XI-a deja se intra mult in analiza matematica. Daca tu crezi ca poti sa recuperezi matematica din 2 ani in vara aceasta. Multa bafta! happy

1 răspuns:
| andrei1237 a răspuns:

Eu zic sa te transferi daca tie iti place asta.