| Sice a întrebat:

As avea nevoie de niste materiale(link) care sa ma ajute sa ma pregatesc pentru Cambridge CFE(Fisrt Certificate English) proba ce o voi sustine in iunie la Iasi. Sfaturile sunt de asemenea binevenite!

Răspuns Câştigător
| LawR3n a răspuns:

Http://www.nonstopenglish.com/. majoritatea informaţilor care le cauţi se predă numai în şcoli...

1 răspuns:
| IoanaLazar a răspuns:

Http://cursuri-artistouch.ro/cursuri-limba-engleza sunt oameni specializati in pregatirea pentru Cambridge.