| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca e bine la profilul de idustrie textila si pielarie -Sf Maria Galati, sau la Economic turism si alimentatie.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Parerea este ca e mai bine la economic turism si alimentatie daca poti alege, ai mai multe optiuni de munca si mai frumoase si cand termini liceul, si pentru facultate, industrie textila si pielarie nu prea mai exista in tara noastra, nici nu stiu de ce mai mentin acest profil de liceu. succes!