| raluky4 a întrebat:

As vrea niste opinii despre urmatoarele licee: Sf Sava, Lazar, Vianu, Cosbuc, Sincai, Mihai Viteazu, Iulia Hasdeu, Spiru Haret, Madgearu (preferabil sa va dati cu parerea daca chiar ati invatat aici in promotii recente sau daca inca invatati aici). Vreau sa stiu cum e la mate-info sau stiinte ale naturii, cu sau fara bilingv sau intensiv engleza: daca se dau multe teme, daca se invata ca lumea, daca aveti nevoie de meditatii si daca va mai ramane si timp liber sa iesiti cu prietenii...

4 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Si crezi ca o sa afli astea la timp? Cam cite raspunsuri serioase crezi ca o sa primesti? Ce-ai facut in ultimele luni? Nu ti-ai facut deloc planuri, n-ai cautat surse sigure din timp?
Vezi alta filiera, via FB eventual.

| raluky4 explică (pentru michelia):

M-am mai documentat, stai linistita, dar consider ca niste informatii in plus nu strica. Si, o intrebare, ce treaba are filiera cu facebook-ul?

| michelia a răspuns (pentru raluky4):

Lasa, mai bine "stau linistita" si te descurci tu : ).

| lollyta31 a răspuns:

Uite id meu si vbm pe mess desp unul din liceele desp care vrei sa afli.laurablondutza