| killllls a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare foarte importanta: Wrestlingul chiar exista? P.S vreau dovezi reale.

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

E la limita dintre sport si spectacol! sunt lovituri trucate, dar totusi exista riscul de accidentari, iar cei ce il practica sunt foarte bine antrenati si foarte ok din punct de vedere fizic!

10 răspunsuri:
| just4ecko a răspuns:

Cea mai buna dovada, fara a lasa vreun comentariu. Uita-te la filmul "The Wrestler" si vei intelege

| Alexycys2000 a răspuns:

Cum sa nu existe Wrestling? Nu ai vazut la TV, nu ai auzit niciodata de faimosii luptatori?

| TheUnForgiveN a răspuns:

E scripted.Adica e dupa un scenariu. Miscarile nu sunt reale, rareori cand sunt executate gresit wrestleri se accidenteaza grav.

| FortaSteaua2012 a răspuns:

Da. John Cena s-a batut cu Brock Lesler si si-a spart capul. I-a curs sange nu mai stiu la ce ppv. Cm Punk a avut urme de la loviturile de bat de la Daniel Bryan la Money in the bank. Mai sunt multe dar nu am timp.

| Differentx13 a răspuns:

Și normal că există. Eu una, m-am săturat de toți cei care spun că wwe-ul este fake. Whatever, fiecare este liber să creadă ce vrea.
http://www.youtube.com/watch?v=oggkXfK6rGc

| Mihaitzz a răspuns:

Unele accidentari sunt doar motive de "concediu" happy

| aNNoN a răspuns:

Mai taceti din gura cu wrestlingul vostru, eu cand eram mai mic ma uitam dar cand am mai crescut am vazut de multe ori cum se prefaceau ca se lovesc, ceea ce m-a facut sa nu ma mai uit, in fine, unele lupte sunt mai reale dar in rest!

| DanielW a răspuns:

Wrestlingul NU este fake, este ca un film, cu scenariu, personaje si roluri insa accidentari se pot intampla destul de des.

| TinkerB3ll a răspuns:

Exista si posibilitatea sa fie fake, dar sunt milioane de oameni ce ii privesc indeaproape, sangele nu e fake si nici scaunele, mesele care se rup. Astia se rup cu bataia si ii doare, dar nu prea pentru ca au ani de pregatire. I think it's true.

| ElFenomeno a răspuns:

Ce-a mai buna dovada ca exista este asta: http://www.youtube.com/watch?v=LNDi6JTTvtY