| FantomZ1 a întrebat:

As vrea sa stiu daca este grea sistema de invatamint in Romania?

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

La cum scrii cu siguranță o să-ți fie greu. Oricum în România, dacă vrei să înveți, înveți iar dacă nu, nu... de tine depinde cel mai mult cum tragi. Acum depinde și de scoală/liceu dar cum am zis, de tine cel mai mult.
Oricum învață limba română, asta e cel mai important căci nici întrebarea n-ai scris-o calumea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu daca e atat de greu sa scrii corect in romaneste...

| Titanos a răspuns:

La cum scrii o sa fie greu pentru tine.