| Cherry56 a întrebat:

As vrea sa stiu daca la 17 ani ma mai pot inscrie la Lexis (lb engleza) si daca ati fost si va ajutat? Initial doream sa ma inscriu la British Council dar nu mai au locuri. Mai stiti scoli din astea in Bucuresti unde sa pot invata calumea engleza? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Satan13 a răspuns:

Ma ajutat! Dar nu stiu daca mai te poti inscrie la 17! Scuze! Am sa incerc sa aflu! Si am sa iti spun! Dar momentan parerea mea este ca nu! Dar nu prea stiu sigur! Nu sunt o experta!

3 răspunsuri:
| Cherry56 explică:

Thx big grin plz incearca sa afli ca nu cunosc pe nimeni de acolo si n-am km sa afla big grin

| Satan13 a răspuns:

Intreb azi! Ca tot ma duc acolo! Iti dau raspuns la 17! Ca nu scap mai devreme!

| LukaVocaloid a răspuns:

ISB e scoala de engleza in care totul se preda in engleza dar daca esti incepatoare sau sti engleza doar un pic mai intai o sa inveti engleza acolo si dupa iti preda in engleza!