| noneeeee a întrebat:

As vrea un site unde sa pot invata engleza de la 0(cu explicatii, exercitii) etc. Funda

3 răspunsuri:
| alexutza071 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=FC990uX5UiY sunt si mai multe modele apoi.bafta

| mariass a răspuns:

Ar fi mai usor sa iti iei o carte de pe care sa inveti. Daca te duci la o librarie mai mare te asigur ca sunt o groaza de carti cu numite "Engleza fara profesor" si alte titluri asematoare. happy

| Superhainute_Comanda_1986 a răspuns:

Iti recomand o culegere de gramatica+2 de exercitii. Este vorba de cele din link-ul de mai jos. Daca esti din Bucuresti, iti recomand sa intri la librarie la Romana(la compania de librarii Bucuresti) unde am vazut acum 2 zile aceste carti de care iti spun, dar la un pret mult mai bun. costa in jur de 7 ron cartea, adica ai avea de platit vreo 21 ron.

http://www.emag.ro/......EZJ460BBM/